Spor Arena – Canlı Skor, Maç Özetleri, Fikstür Download Latest Version APK

Download Spor Arena – Canlı Skor, Maç Özetleri, Fikstür Latest Version APK

SPOR ARENA ile sporun içindesin!

Türkiye’nin en büyük spor arenası Spor Arena mobil uygulaması ile en güncel spor haberleri, canlı skorlar, maç özetleri ve tüm ligler ile fikstür bilgileri artık cebinde.

Üstelik sadece futbol değil basketbol ve voleybol haberleri ve tüm diğer spor branşları ile ilgili en güncel spor gelişmelerini Spor Arena mobil uygulaması ile takip edebilirsin.

Spor Arena mobil uygulaması ile;

– Favori Takımını Seç: Spor Arena mobil uygulaması ile favori takımını seçerek takımınla ilgili gelişmeleri takip edebilir, puan durumu ve haftalık maçlar ile ilgili bilgi edinebilir, canlı maç sonuçlarını anında takip edebilirsin.

– Canlı Sonuçlar: Canlı maç anlatımları ve canlı skor özelliği ile spor heyecanını gerçek zamanlı yaşayabilirsin.

– Anlık Bildirim: Tüm ligler ve maçlar ile ilgili, canlı sonuçlar, gol bilgileri ve daha birçok detayda anlık bildirim alabilirsin.

– Tüm Ligler (Futbol): Spor Toto Süper lig, Premier lig, La liga, Bundesliga, Şampiyonlar ligi, Uefa Avrupa ligi ve diğer futbol ligleri ile ilgili maç istatistikleri, takımlardan transfer gelişmeleri, fikstür, puan durumu, canlı maç sonuçları gibi bilgileri takip edebilirsin.

– Tüm Ligler (Basketbol): Türkiye basketbol süper ligi, Euroleague ve diğer ligler ile ilgili maç istatistikleri, takımlardan transfer gelişmeleri, fikstür, puan durumu, canlı maç sonuçları gibi bilgileri takip edebilirsin.

– Futbol, basketbol, voleybol branşlarının yanı sıra motor sporları, espor ve diğer branşlardaki gelişmelere en hızlı ve en doğru şekilde ulaşabilirsin.

– Süper lig, TFF, a milli takım, passolig, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Anadolu kulüpleri ve daha nice konu başlığı altında anlık bilgilerle spor haberlerini en güncel hali ile okuyabilirsin.

Türkiye kupası, Süper kupa, Dünya kupası, Avrupa kupası, Euroleague kupası gibi tüm kupa karşılaşmaları ile ilgili tüm gelişmeler anlık bildirimlerle cebine gelsin. Ayrıca süper lig dışında La liga, Premier lig, Bundesliga ve diğer liglerden gelişmeler ile, Şampiyonlar ligi, Uefa Avrupa ligi hakkında canlı skor, maç sonuçları, puan durumu, fikstür ile birlikte maç özetleri, transfer gelişmeleri, gol istatistikleri gibi bilgileri Spor Arena uygulamasından takip edebilirsin.
You’re in the gym with SPORTS ARENA!

Turkey’s largest sports arena sports arena sports news with the latest mobile applications, live scores, match highlights and all league fixtures with information is no longer in his pocket.

Moreover, not only football, basketball and volleyball sports news and the latest developments related to all the other sports that you can track mobile app Sports Arena.

Sports Arena mobile app;

– Select Favorite Team: Sports Arena can follow developments related to the team by selecting your favorite teams with the mobile app, you can learn about the standings and the weekly matches, you can follow the match live results instantly.

– Live Scores: Live match expression and excitement of sport with the live score feature you can live in real time.

– Instant Information on the all leagues and matches, live results, goals and you can get instant notification information in many details.

– All Leagues (Football): Sports Toto Super League, Premier League, La liga, Bundesliga, Champions League, Uefa European league and match statistics about other football leagues, transfers developments of the teams, fixtures, standings, tracking information such as live match results you can.

– All Leagues (Basketball): Turkey basketball super league, Euroleague and other league match-related statistics, transfer of development teams, fixtures, standings, you can keep track of information such as match results live.

– Football, basketball, as well as motor sports of volleyball, ESP and the developments in other branches, you can reach the fastest and most accurate way.

– Super League, TFF, a national team, passolig, Besiktas, Fenerbahce, Galatasaray, Trabzonspor and Anatolian clubs and many other topics under the sports news with instant information, you can read the most current version.

Turkey Cup, Super Cup, World Cup, European Cup, all developments related to all matches in the Euroleague trophy cup to give the mobile instant notification. Also super league outside La liga, Premier League, with the advancement of the Bundesliga and other leagues, Champions league, live scores on Uefa European league, match results, standings, fixtures along with match highlights, transfer of development, follow the goal statistics such details Sports Arena application you can.
Bu güncelleme ile aşağıdaki geliştirmeler yapıldı:
• Kategoriler menüsü altına Yazarlar eklendi. Yazar yazılarını buradan okuyabilirsiniz.
• Haber detayarına iddia widgetları eklendi.
• Yeni bildirim geldiğinde Bildirim ikonu üzerine işaret eklendi.
• Video zaman barı kullanımı iyileştirildi.
Bizimle paylaşmak istediğiniz soru, görüş ve önerileriniz için [email protected]’ye e-posta gönderebilir veya uygulama içerisinden “Ayarlar > Okur İletişimi” alanından yazabilirsiniz.

>>>Download Spor Arena – Canlı Skor, Maç Özetleri, Fikstür 1.2.0 APK<<<

Spor Arena – Canlı Skor, Maç Özetleri, Fikstür 1.2.0 screenshots 1Spor Arena – Canlı Skor, Maç Özetleri, Fikstür 1.2.0 screenshots 2Spor Arena – Canlı Skor, Maç Özetleri, Fikstür 1.2.0 screenshots 3

>>>Download Spor Arena – Canlı Skor, Maç Özetleri, Fikstür 1.2.0 APK<<<

Leave a Reply