FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları Download Latest Version APK

Download FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları Latest Version APK

Fotomaç Mobil uygulaması ile son dakika spor haberlerini anında öğrenebilir, maç özetlerine tüm ligler ile ilgili fikstür ve transfer bilgilerine cebinizden ücretsiz ulaşabilirsiniz. Fotomaç Canlı Skor mobil uygulamasıyla maçları canlı yayın ekranından saniye saniye izleyebilirsiniz.

Fotomaç Mobil uygulamasında neler var?

* Beşiktaş Haberleri, Galatasaray Haberleri, Fenerbahçe Haberleri, Trabzonspor Haberleri ile ilgili son dakika gelişmelerini takip edebilirsiniz.
* Takımlarınızla ilgili en doğru ve tarafsız gelişmeleri takip edebilir, puan durumu ve haftalık maçlar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.
* Hızlı ve kolay uygulamasıyla manşetler arasında tek bir parmak hareketiyle kolayca geçiş yapabilirsiniz.
* Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve tüm diğer takımların maçlarını canlı anlatım ve canlı skor ile 90 dakika izleyebilirsiniz. Süper lig maçları yayınlanırken karşılaşmalar hakkında en özel son dakika haberleri Fotomaç Mobil uygulaması farkıyla takip edebilirsiniz.
* Spor Toto Süper lig, Premier lig, La liga, Bundesliga, Şampiyonlar ligi, UEFA Avrupa ligi ve diğer futbol ligleri ile ilgili haberleri, güncel gelişmeleri, maç istatistiklerini, takımlardan transfer gelişmelerini takip edebilirsiniz.
* Türkiye basketbol süper ligi, Euroleague ve diğer ligler ile ilgili haberleri, güncel gelişmeleri, maç istatistiklerini, takımlardan transfer gelişmelerini takip edebilirsiniz.
* Süper lig, TFF, A Milli Takım, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Anadolu kulüpleri hakkında anlık bilgileri Fotomaç farkıyla okuyabilirsiniz.
* Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) resmi yayıncısı olan Turkuvaz Medya Grubu’nun ATV, A Spor ve A2’de yayınladığı tüm maçların özetine, gollerine ve haberlerine ZTK özel sayfasından ulaşabilirsiniz.
* Türkiye’nin en çok izlenen spor kanalı A Spor’u 7/24 canlı olarak Fotomaç mobil uygulamasından izleyebilir, TV’de bugün ile tüm televizyon kanallarında yer alacak spor etkinliklerine rahatça erişebilirsiniz.
* Spor gündemine dair son dakika gelişmelerinin yanısıra, tüm ligler ve maçlar ile ilgili, canlı sonuçlar, gol bilgileri ve daha birçok detayda anlık bildirim alabilirsiniz.
* Spor gelişmelerine dair zengin galeri ve video içeriğini görüntülerken, beğendiğiniz haberleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
* Transfer merkezi özel sayfasıyla transfer sezonundaki gelişmeleri tek bir sayfada bulabilirsiniz.
* Bugünkü Fotomaç sayfasıyla Türkiye’nin en çok satan spor gazetesi Fotomaç’ın içeriğini ve güçlü yazarlarını takip edebilirsiniz.
* Oyun sayfasıyla birbirinden eğlenceli online oyunlarla vakit geçirebilirsiniz.

Ziraat Türkiye Kupası, Süper kupa, Dünya kupası, Avrupa kupası, Euroleague kupası gibi tüm kupa karşılaşmaları ile ilgili tüm gelişmeler anlık bildirimlerle Fotomaç’la cebinizde. Ayrıca süper lig dışında La liga, Premier lig, Bundesliga ve diğer liglerden gelişmeler ile, Şampiyonlar ligi, Uefa Avrupa ligi hakkında canlı skor, maç sonuçları, puan durumu, fikstür ile birlikte maç özetleri, transfer gelişmeleri, gol istatistikleri gibi bilgileri Fotomaç mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

Fotomac.com.tr

2000 yılında yayına giren Türkiye’nin bir numaralı spor haber sitesi fotomac.com.tr, futbol başta olmak üzere sporun tüm dallarında güncel ve tarafsız haberleri ile spor gündemine yön veriyor. Türkiye ve Avrupa liglerinden, dünya futbolundan, basketbol ve diğer spor dallarından verdiği haberlerle okuyucularına kaliteli ve doyurucu içerik sunuyor. Mobil uygulaması, sosyal medyadaki etkin gücü, multimedya içerikleri, canlı skoruyla dijital medyanın modern yüzünü okurlarıyla buluşturan fotomac.com.tr, zirvedeki yerini her geçen gün daha da güçlendiriyor.
With Fotomaç Mobile application, you can learn last minute sports news instantly and you can get free fixtures and transfer information for all leagues from the pocket. With Fotomac Live Score mobile app you can watch the matches from the live broadcast screen for seconds.

What’s in the Fotomaç Mobile app?

* Besiktas News, Galatasaray News, Fenerbahce News, Trabzonspor News can follow the latest developments.
* You can follow the most accurate and unbiased developments about your teams, you can get information about the points and weekly matches.
* Quick and easy application between the cuffs with a single finger movement can easily switch.
* Besiktas, Fenerbahce, Galatasaray, Trabzonspor and all the other teams live matches and live score you can watch for 90 minutes. You can follow the most special breaking news about the matches during the broadcast of Super League matches with the difference of Fotomaç Mobile app.
* Sports Toto Super league, Premier league, La liga, Bundesliga, Champions League, UEFA European league and other football league news, current developments, match statistics, teams, transfer developments can follow.
* Turkey basketball super league, Euroleague and other leagues related news, recent developments, match statistics, you can follow the progress of the team transfers.
* Super league, TFF, A National Team, Besiktas, Fenerbahce, Galatasaray, Trabzonspor and Anatolian clubs can read the instant information about the difference.
* Agriculture, Turkey Cup (ZTK) official Turquoise Media Group, publisher of the ATV, Sports and match summaries of all published on the A2, can be found on a special page ZTK highlights and news.
* Turkey’s most watched sports channel Sport can watch live Fotomaç 7/24 from the mobile app, you can access easily to the TV with today sporting events will take place across all television channels.
* In addition to the last-minute developments on the sports agenda, you can receive instant notification on all leagues and matches, live results, goal information and many more details.
* You can share your favorite news with your loved ones while viewing rich gallery and video content about sports developments.
* With the transfer center special page, you can find the developments in the transfer season on a single page.
* Today Fotomaç page of Turkey’s best-selling sports newspaper Fotomaç strong content and you can follow authors.
* With the game page you can have fun with online games.

Ziraat Turkey Cup, Super Cup, World Cup, European Cup, all developments related to all matches in the Euroleague trophy cup in your pocket to Fotomaç’l with instant notifications. In addition to the super league La Liga, Premier League, Bundesliga and other leagues with developments in, Champions League, Uefa European league live scores, results, standings, fixtures with match summaries, transfer developments, goals statistics, such as information from the photos mobile mobile application you can.

Fotomac.com.t is

entered broadcasting in 2000, Turkey’s number one sports news website fotomac.com.t is current in all branches of sports, especially football and sport gives direction to unbiased news agenda. Turkey and the European leagues, the football world, to give its readers with news that offers quality and satisfying basketball and other sports content. Fotomac.com.tr, which brings the modern face of digital media to its readers with its mobile application, social media effective power, multimedia content, and live score, strengthens its place in the day by day.
GDPR ve KVKK geliştirmesi yapıldı.
Performans bazlı çalışmalar yapıldı.

>>>Download FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları 5.4.7 APK<<<

FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları 5.4.7 screenshots 1FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları 5.4.7 screenshots 2FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları 5.4.7 screenshots 3

>>>Download FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları 5.4.7 APK<<<

Leave a Reply