Beşiktaş JK Download Latest Version APK

Download Beşiktaş JK Latest Version APK

Beşiktaş JK Resmi Mobil Uygulaması
Kulübün ilk ve tek resmi mobil uygulaması Beşiktaş JK, kulübe dair tüm bilgilere ve özel içeriklere en kolay yoldan, en hızlı şekilde ve tüm detayları ile ulaşmanız için yeni adresiniz. Özel içerikleriyle sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak olan Beşiktaş JK mobil uygulamasıyla; oyuncularımız hakkında daha çok bilgiye ulaşabilir, eğlenceli videolarla onların farklı yönlerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca Beşiktaş JK mobil uygulamasıyla BJK TV’yi canlı izleyebilir ve Kartal Yuvası’ndan forma ve diğer ürünleri satın alabilir, futbol, basketbol ve hentbol karşılaşmalarının canlı skor, istatistik bilgileri, kadro ve canlı anlatımına ulaşabilir, kulübün resmi fotoğraf ve videolarını keşfedebilirsiniz. Ayrıca uygulama üyelerine sunulacak sadakat programıyla taraftara özel ayrıcalıklar dünyasının bir parçası olabilirsiniz.
Maç merkezi – Beşiktaş JK uygulamasıyla gelişmiş maç merkezi deneyimini keşfedin. Futbol, basketbol ve hentbol karşılaşmalarının canlı skor, kadro, istatistik bilgilerine ve canlı anlatımına ulaşabilirsiniz.
Puan durumu ve Fikstür – Tüm branşlarda, takımınızın mücadele ettiği lige özel puan durumu ve fikstüre kolayca ulaşabilirsiniz.
Haberler – Kulüple ilgili resmi ve en güncel haberlere hızlı bir şekilde ulaşabilir; en sevdiğiniz branşı takip edebilmek için haber akışınızı düzenleyebilirsiniz.
Kampanyalar – Uygulamaya üye olan taraftara özel ayrıcalıklar dünyası sizi bekliyor. Üyeliğinizi tamamlayın ve size özel ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın.
Sosyal medya – Takımınızın sosyal medya hesaplarına tek bir yerden erişim sağlayabilirsiniz.
Galeri – Kulübün resmi fotoğraf ve videolarına, uygulamaya özel hazırlanmış prodüksiyonlara ve Beşiktaş JK Müzesi içeriklerine galeri sayfasından ulaşabilirsiniz.
Kulüp – Kadrolar, yönetim, tarihçe, tesisler ve spor okullarına dair tüm içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.
Profilim – Profil bilgilerinizi güncelleyebilir, iletişim ve maç bildirim tercihlerinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
Besiktas JK Official Mobile App
The club’s first and only official mobile app Besiktas JK hut on all information and the easiest way to special content, with the fastest way to reach your new address and all the details. that you will live a unique experience with exclusive content with Besiktas mobile applications; Reach more about our players, with fun videos can explore their different directions. You can also watch live BJK TV with Besiktas mobile applications and form from the Eagle’s Nest and may buy other products, football, live scores basketball and handball matches, statistical information is available to staff and live commentary, you can explore the official photo and video clubs. Furthermore, the application loyalty program members with special privileges supporters will be presented to you can be a part of the world.
Match center – Explore enhanced experience with Besiktas match center applications. Football, basketball and handball matches live scores, team, you can access statistics and live narration.
Standings and Fixtures – All branches, you can reach a private league standings and fixtures of your team that struggled easily.
News – official and clubbed to reach quickly the most current news; You can edit your news feed to keep track of your favorite branch.
Campaigns – special privileges supporters who are members of Practice awaits the world. Complete your membership and you begin to benefit from special privileges.
Social media – your team can access their social media accounts in one place.
Gallery – pictures and videos to the club’s official application specially crafted productions and Besiktas Istanbul Museum of the content available on the gallery page.
Clubs – Staff, management, history, you can access all content about the facilities and sports schools.
My Profile – you can update your profile information, you can shape as you wish your communication and notification preferences match.
Hata ayiklamalari

>>>Download Beşiktaş JK 1.2.0.16014 APK<<<

Beşiktaş JK 1.2.0.16014 screenshots 1Beşiktaş JK 1.2.0.16014 screenshots 2

>>>Download Beşiktaş JK 1.2.0.16014 APK<<<