BucasporFan Download Latest Version APK

Download BucasporFan Latest Version APK

Birinci sürüm uygulamamızda taraftarlarımıza sunulan hizmetler;

-Güncel haberler,
-Anlık bildirimler,
-Gündemi yorumla,
-Fikstür,
-Puan durumu,
-Sosyal medya,
-Canlı maç yayını,
-Canlı skor
-Tv kanalları,
-MP3 player

Bucasporlu taraftarlarımızın uzun zamandır beklediği mobil uygulamamız Android Markette yerini aldı. 2018 yılı içerisinde de Apple marka ürünler için de IOS çalışmamız olacak…

BucasporFan kurulduğu günden bu yana pes etmeden, yılmadan, hiçbir maddi yardım almadan bugünlere kadar gelerek camiamıza sayısız yenilikler kazandırmakla kalmadı, Bucaspor’umuzun medyadaki en büyük kozu olarak büyük kazanımlar elde etti.

Android uygulamamızın yapımında da emeği geçen tasarımcılarımıza, grafikerlerimize ve bizleri desteklerini esirgemeyen tüm taraftarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Unutmayın ki birçok kişi bunları maddi kazanım olması için yapar. Biz ise hiçbir maddi gelir beklemeden büyük Bucaspor camiamıza uygulamamızı armağan ediyoruz.

“Güçlü Medya, Güçlü Bucaspor !”

Günümüz teknolojilerine göre yayınlanan mobil uygulamamız sonraki etap güncellemeleriyle daha da kullanışlı olacak. Uygulamalarımız ile her türlü eleştiri ve önerilerinizi resmi Facebook sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.
The services offered to our fans our first version of the application;

-Recent news,
-Anlık notifications,
-Günde my comments,
-Fixture,
-Pu the status,
-Social media,
-Live match broadcast,
-Live score
-TV channels,
-MP3 player

Our mobile applications have long been waiting for Bucasporlu our fans took place in the Android Market. also in 2018 for the Apple iOS operating brand products, we’ll have …

Without giving up since he bucasporf the establishment, undaunted, without receiving any financial assistance not only saves countless innovations we come to the community until today, the biggest gains as the biggest trump card in the media of our Bucaspor’u was obtained.

In our construction of our Android app also contributed to the designer, printmaker, and we thank our supporters who lent their support for all our separate. Keep in mind that many people do I have to win them financially. We are waiting for the gift of our applications to our great Bucaspor is no material income community.

“Powerful Media, Strong Bucaspor!”

Our mobile applications will be published in accordance with today’s technology even more useful updates next step. Our applications can message us with all sorts of criticism and suggestions from our official Facebook page.
BucasporFan Gizlilik Politikasi

>>>Download BucasporFan 1.6 APK<<<

BucasporFan 1.6 screenshots 1BucasporFan 1.6 screenshots 2BucasporFan 1.6 screenshots 3

>>>Download BucasporFan 1.6 APK<<<

Leave a Reply